Siatkarski Marzec w Osuchu – dziewczyny z II b Mistrzyniami Szkoły


Kategorie
Aktualności

Siatkarski marzec w Osuchu w związku z wyjazdami młodzieży na wymiany międzynarodowe w tym roku wystartował już w lutym. Za nami tydzień zmagań w ramach  Mistrzostw Szkoły w Siatkówce Dziewcząt o Puchar Dyrektora I LO. Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn ( łącznie ponad  130 uczennic). Dziewczyny rywalizowały  w 4 grupach złożonych z 4 drużyn. Z każdej grupy jedna drużyna awansowała do finału. W fazie grupowej rozegraliśmy 30 meczy.

GRUPA I: klasy: 4B, 1AE, 2B2, 2A

GRUPA II: klasy:2B, 1D, 3D, 1C

GRUPA III: klasy:4C, 2C, 3E, 1B

GRUPA IV: klasy: 2E, 1B2, 4AE, 2D

W piątek 1 marca w finale zameldowały się siatkarki z klas: 4B, 2B, 2D, 2C. Rywalizacja była bardzo zacięta, wola walki i zwycięstwa ogromna, a emocje towarzyszące meczom pozostaną na długo w pamięci.

W finale Mistrzostw Szkoły  najlepsze okazały dziewczyny z klasy 2B : Zosia Kamieniorz, Julia Cieślar, Klaudia Gronowska, Nikola Holeksa, Natalia Nowak, Michalina Parchańska, Alicja Sikora, Oliwia Mędrala. Drugie miejsce zajęła klasa 4B, na ostatnim stopniu podium stanęła 2D, czwarta była 2C.  W imieniu nauczycieli wf dziękujemy za tak liczny udział w turnieju, wspaniałą siatkarską rywalizację i super atmosferę.