Maturzyści z klas o profilu medycznym i biologiczno-chemicznym (4 b i 4beta) odwiedzili Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu ❤️
Podczas wizyty uczniowie uczestniczyli zarówno w interesujących wykładach, jak i w części praktycznej, która obejmowała preparację zastawek serca. Było to niezwykle cenne doświadczenie, pozwalające nie tylko poszerzyć wiedzę, ale także utrwalić zagadnienia z anatomii serca tuż przed zbliżającą się maturą.
Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału w tej inspirującej i wartościowej wizycie. Koordynatorem wydarzenia była nauczycielka biologii – Pani Sylwia Mikler.






















