W piątek, 17 kwietnia 2026 r., odbyła się kolejna Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Bielsko – Żywieckiej na Jasną Górę. Nie mogło również, zabraknąć maturzystów naszej szkoły. Młodzież wraz z katechetami zawierzyła swoje powołanie oraz egzamin dojrzałości Bogu i Matce Bożej Częstochowskiej.












